Запитання та відповіді

➤ Як оплатити товар за безготівковим розрахунком?

Після оформлення заявки наш менеджер надішле рахунок з реквізитами для оплати. Відвантаження замовлення відбувається тільки після зарахування коштів на рахунок. Ми зателефонуємо вам або надішлемо повідомлення про відправлення замовлення до відділення перевізника та плановану дату отримання.

➤ Як оплатити замовлення карткою?

1. Додайте товар у кошик і перейдіть до оформлення замовлення. 2. Виберіть спосіб оплати оплатити карткою Visa/Mastercard. 3. Завершіть оформлення замовлення. Після цього наш менеджер надішле Вам рекзівити картки для оплати.

➤ Як замовити вхідні двері нестандартного розміру?

Стандартні розміри дверей не підходять для установки за габаритами? Не турбуйтеся! У нас є рішення цієї проблеми! Кожна модель дверей на нашому сайті в каталозі дверей під замовлення розроблена з калькулятором. Введіть свій розмір - одразу отримаєте ціну.

➤ Як здійснюється доставка дверей по всій території України?

Двері доставляють в будь-який населений пункт України безкоштовно. Єдине, що потрібно від покупця, це зайти в інтернет-магазин і вибрати модель. Виріб пакується в захисну плівку, яка захищає поверхню конструкції від деформації, подряпин, тріщин.

Доставка здійснюється в зручний для клієнта час. Будь-які питання щодо доставки можна задати консультанту.

➤ Які умови гарантії на вхідні двері?

Гарантійний термін експлуатації всіх дверей виробництва компанії “VDIM” становить - 12 місяців з моменту доставки їх покупцеві.